WYSYŁKA

Wszystkie zamówione w naszym sklepie produkty wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A., przez firmę kurierską lub Paczkomaty InPost. Czas oczekiwania na przesyłkę zazwyczaj waha  się między 2 a 7 dni roboczych, zależnie od wyboru dostawcy jak i czasu (w okresie okołoświątecznym terminy dostaw mogą się wydłużyć). Wybór dostawcy następuje w momencie złożenia zamówienia.

Jeśli przesyłka wysyłana jest za pobraniem, należy kwotę powiększoną o koszt przesyłki uiścić przy odbiorze (nie dotyczy Paczkomatów).

Sposób i koszt dostawy

W przypadku Poczty Polskiej,

Przesyłka dostarczana jest pod wskazany wcześniej adres. W przypadku nieobecności osoby upoważnionej do odbioru paczki, pracownik poczty zostawia w skrzynce awizo, z którym w ciągu 14 dni należy zgłosić się do urzędu pocztowego. Koszt dostawy to 12.30 zł.

W przypadku Kuriera,

Paczka dostarczana jest pod podany wcześniej adres. W przypadku nieobecności osoby upoważnionej kurier zostawia awizo z podanym numerem kontaktowym. Jeśli Klient podał numer telefonu do celów kontaktowych, kurier powinien zadzwonić i upewnić się co do obecności osoby upoważnionej do odbioru przesyłki pod wskazanym adresem.

Jeśli otrzymają Państwo informację o nadaniu przesyłki, ale nie skontaktuje się z Państwem i nie przekaże przesyłki kurier, prosimy o niezwłoczny kontakt pod numerem telefonu +48 881 427 368. Koszt dostawy to 18.45 zł.

W przypadku Paczkomatów InPost

Paczka dostarczana jest do paczkomatu w lokalizacji wybranej przez Klienta, skąd Klient powinien odebrać ją w ciągu 48 godzin. W przypadku nieodebrania przesyłki w tym terminie, trafi ona do najbliższego oddziału InPost, gdzie zaczeka 3 dni. W przypadku paczkomatów możliwa jest tylko płatność z góry. Koszt dostawy to 12.30 zł.

Koszty dostawy dotyczą wysyłki na terenie Polski.

W przypadku wysyłki za granicę prosimy o kontakt mailowy.