Zostań reporterem For Fighters!

Jak niedawno zauważyliśmy, relacje na żywo z wydarzeń karate cieszyły się bardzo dużą popularnością. Chcielibyśmy umożliwić Wam wirtualne uczestnictwo w tego typu wydarzeniach, ale niestety – nie możemy być na każdym z nich.

Wpadliśmy zatem na pomysł, by Ci z Was, którzy na tego typu wydarzenia się wybierają, mogą pomóc reszcie fighterów i zostać naszym reporterem specjalnym na dwa sposoby: udostępniając innym relację na żywo lub publikując zdjęcia i nagrania w poście wydarzenia na Facebooku.

Jeśli wybierasz się na zawody i wiesz, że będziesz mógł pomóc nam w transmisji, zgłoś się do nas w wiadomości prywatnej  na Facebooku lub wyślij nam e-mail. Utworzymy odpowiednie wydarzenie i nadamy Ci na ten czas odpowiednią rolę na stronie. Będziesz musiał ją zaakceptować (trzeba to zrobić z komputera, aplikacja mobilna nie pokazuje powiadomienia o konieczności akceptacji).

Następnie, gdy będziesz już na miejscu:

Wejdź w wydarzenie ze swojego telefonu komórkowego

→ W miejscu gdzie widzisz możliwość dodania postu, kliknij w czerwoną ikonkę „Rozpocznij”, znajdującą się obok ikonki aparatu.

→ Napisz kilka słów od siebie i potwierdź rozpoczęcie relacji. Rozpocznie się transmisja.

→ Po zakończeniu relacji pamiętaj, by kliknąć „Opublikuj na swojej osi czasu” (mając odpowiednie uprawnienia, publikujesz jako For Fighters. Pamiętaj, by zaznaczyć też opcję „Prześlij w jakości HD”.

Jeśli jednak wybierasz się na wydarzenie, ale nie wiesz, czy dasz radę publikować na żywo – również możesz nam pomóc! Koniecznie zrób kilka zdjęć, nagraj film i zamieść je w poście na wydarzeniu – dodawanie już nagranego filmu bądź dodanie zdjęcia nie wymaga specjalnych uprawnień. Jeśli wydarzenie nie zostało z jakiś powodów utworzone, możesz wysłać nam materiały wraz z opisem na adres e-mail: info@forfigters.eu . Wyślij nam również  link do swojego facebookowego profilu.

Zamieścimy je wówczas na naszym fanpage, oznaczając Cię jako autora 🙂

Twórzmy razem społeczność karate!
OSU!